×

Co se děje v revmatologii? Sledujte novinky!

Nepřehlédněte pravidelnou dávku aktualit v podobě článků, reportáží i přednášek

» Z oboru » 18. kongres primární péče 2024

18. kongres primární péče 2024

Kongresy Aktuality
18. kongres primární péče 2024

Dovolujeme si Vás pozvat na 18. kongres primární péče, který se uskuteční ve dnech 22. - 23. 3. 2024 v Clarion Hotelu v Praze. I tentokrát je připraven pestrý a bohatý odborný program, který bude přínosem pro Vaši každodenní praxi. Jako obvykle si budete moci vybírat z témat speciálně zaměřených na VPL a PLDD, ale také z přednáškových bloků zabývajících se problematikou, která je společná oběma našim odbornostem.

Letos to psychologie a psychiatrie, tradiční kazuistiky, a zejména úvodní blok plenárních přednášek. Odborný program bude dále věnován kardiovaskulárním chorobám, hematologii, revmatologii. Nebudou chybět přednášky věnované prevenci: programu screeningu karcinomu prostaty a populačnímu programu časného záchytu osteoporózy. 

Pro pediatry zazní témata věnovaná infekčním onemocněním, nefrologii a dětské urologii. Probrána bude také problematika genetiky, novinky v očkování, managementu a provozování praxí PLDD, právní problematika a ekonomická praxe. 

Čekají Vás také workshopy zaměřené na získání a procvičení dovedností, které využijete ve své každodenní praxi. Připomínáme, že kapacita workshopů je omezená, proto se každý účastník může přihlásit jen na dva. Nezapomeňte tak učinit hned při registraci.

Akce má charakter postgraduálního vzdělávání a je garantována ČLK jako akce kontinuálního vzdělávání. Bude ohodnocena 12 kredity. 

Možnost registrace a program naleznete ZDE.

Organizační zajištění kongresu: MH Consulting s.r.o.

Sdílet
Odebírejte náš
newsletter
Nebojte se přihlásit! Své nastavení můžete kdykoliv později změnit.

Chcete-li vědět o nově publikovaných kazuistikách a dalších novinkách z Revma-online.cz jako první, stačí z nabídky zvolit položku "Přihlásit".

Potřebujete čas na rozmyšlenou? Zvolte tlačítko „Později“ a my se vám připomeneme později.
Jsme skoro hotovi! Pokud se chcete přihlásit k odběru novinek, stačí už jen kliknout na „Povolit“.